Wódka premium — wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć

Wielokrotnie rektyfikowany spirytus, łagodny smak, szlachetne nuty aromatów i surowce najlepszej jakości tradycyjnego, rolniczego pochodzenia. Właśnie takie cechy wyróżniają wódki luksusowe, które w eleganckich butelkach trafiają na nasze stoły. Okazuje się, że na rodzimym rynku bez problemu znajdziesz ekskluzywny alkohol.

Wódki ekskluzywne — z czego są zrobione?

Najczystszy spirytus luksusowy, odmineralizowana, krystalicznie czysta i destylowana woda, polskie, tradycyjne zboża, jak pszenica albo ekologiczne ziemniaki, to składniki, które są najczęściej wykorzystywane do produkcji wódki ekskluzywnej. Taką wódkę wyróżnia doskonała jakość oraz indywidualny charakter.

Wódki premium a smak

Chociaż wódka premium ma najczęściej uniwersalny smak, to w niektórych trunkach z najwyższej półki znaleźć można delikatne nuty smakowe, na przykład miodu bądź karmelu. Dzięki temu smakuje jeszcze wyborniej.

Polskie wódki premium — czym się wyróżniają?

Zawartość alkoholu etylowego w wódce premium to najczęściej 40% obj. Jeśli chodzi o cechy, jakimi wyróżnia się najlepsza polska wódka, to tradycyjne składniki naturalne tylko rodzimego pochodzenia. Taki alkohol tworzony jest z produktów rolniczych, takich jak pszenica, żyto, jęczmień, pszenżyto. Wódka klasy premium może być również produkowana z polskich ziemniaków. W połączeniu z najlepszej jakości wodą całość poddawana jest wielokrotnej, najczęściej siedmiokrotnej destylacji. Jeśli jeszcze zwrócimy uwagę na jej zwieńczenie, jakim jest elegancka, ozdobna butelka, całość jest naprawdę luksusowa. Ten szlachetny trunek z powodzeniem może gościć na biesiadnych stołach podczas najbardziej uroczystych wydarzeń. Smakowany w kieliszkach albo dodawany do wybornych drinków staje się wysublimowanym dodatkiem.

Zobacz również

Informujemy, że Twoje dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane przez administratora - Wyborowa S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Janikowskiej 23 (“Wyborowa”) w celach związanych z prowadzeniem Serwisu, w tym w celu założenia i utrzymania Twojego indywidualnego konta w ramach Serwisu oraz udostępniania Ci treści Serwisu, włącznie z treściami reklamowymi umieszczonymi w Serwisie. Informujemy, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia  danych, a także wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.  W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: regulamin@wyborowa.com. Masz również  prawo złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Wyborowa jakim jest prowadzenie strony internetowej Wyborowa (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym będzie utrzymywane Twoje indywidualne konto w Serwisie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia konta w Serwisie. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.