Poznaj naszą historię

Ostoya to wódka, która bierze swój początek w Bieszczadach — wśród nieskazitelnych potoków i traw bieszczadzkich połonin, gdzie wszystko biegnie zgodnie z rytmem przyrody. To miejsce, będące ostoją dzikości i naturalności. Tu zatrzymał się czas. Tu można odetchnąć z dala od zgiełku cywilizacji.

Bieszczady to stan umysłu.

POCZUJ BIESZCZADY W MIEŚCIE

Ostoya inspiruje mieszkańców miasta i przenosi wszystko, co najlepsze w naturze Bieszczad do miejskiego życia.

gory-butelka
gory-butelka
pszenica-butelka
pszenica-butelka

Ostoya Vodka – zew dzikiej natury w samym sercu wielkiego miasta

Ostoya to coś więcej niż tylko nazwa polskiej wódki! To możliwość doświadczania górskich wędrówek po nieodkrytych szlakach. Bo to właśnie w sercu Bieszczad, pośród nieskażonych potoków i zielonych połonin, rośnie pszenica, którą wykorzystujemy do produkcji tego trunku. Wyjątkowe kłosy nadają naszej wódce aksamitnej słodyczy i niezwykłej łagodności w smaku. I to właśnie z nich czerpiemy inspirację z niezwykłych krajobrazów, by na Twój stół dostarczyć wyjątkową jakość i niepowtarzalny smak. Możesz mieć pewność, że cała produkcja odbywa się w duchu tradycyjnych polskich wartości, które przenosimy do świata premium.

Dowiedz się więcej

Smak

Ostoya to wódka o aksamitnej słodyczy i niezwykle łagodnym smaku, zwieńczonym przyjemnie rozgrzewającym finiszem.

AKSAMITNA SŁODYCZ

Przyjemny posmak słodkości rozpływa się w ustach podczas degustacji.

niezwykła łagodność

Od pierwszego łyka delikatność można odczuć wszystkimi zmysłami.

przyjemnie rozgrzewający finish

Rozgrzewające zakończenie jest jednocześnie zapowiedzią nowego początku.

NUTY MIODU

W subtelnym bukiecie można wyczuć lekkie nuty miodowe.

NUTY KARMELU

Charakterystyczny, słodki odcień karmelu ciekawie komponuje się z czystą mocą.

Inspiracja

Ludzie, którzy stworzyli wódkę Ostoya, inspirowali się zjawiskowymi Bieszczadami. To jedyne miejsce w Polsce, o którym można powiedzieć, że jest ostoją dzikości i naturalności. Tu zatrzymał się czas. Tu można odetchnąć z dala od zgiełku cywilizacji.

butelka-przod

Warto chronić to, co najlepsze. Butelkę wieńczy zakręcany korek, zawinięty w niebieski kapturek i zabezpieczony firmową etykietą w kolorze łanów zboża.

grafika-na-butelce

Zapisaliśmy nazwę wódki Ostoya smukłymi, wyraźnymi literami, wiernymi nowoczesnym trendom w projektowaniu. Znak, przywodzący na myśl bieszczadzki krajobraz podkreśla charakter wódki Ostoya.

butelka-z-gory

Informacje na opakowaniu wódki Ostoya są przejrzyste jak woda w bieszczadzkich strumieniach i mówią wszystko o tajemnicach, jakie skrywa butelka.

napis-z-butelki

Aby podkreślić najwyższą jakość wódki Ostoya, powstała kunsztownie satynowana i malowana na szkle butelka ze smukłą szyjką. W ten sposób harmonijnie połączono arcypolski rodowód z najnowszymi trendami.

etykieta-butelki

Wizerunek bieszczadzkich połonin zawsze ujrzysz w butelce wódki Ostoya. Jest tam, by przypominać nam, co jest inspiracją dla tej niepowtarzalnej kompozycji smaku.

Wódka Ostoya – polska i wielokrotnie nagradzana

18 medali zdobytych w prestiżowych konkursach międzynarodowych poświadcza najwyższą jakość wódki Ostoya. Ale to nie jedyne uznanie, jakim możemy się pochwalić. Ostoya stosuje Chronione Oznaczenie Geograficzne Polska Wódka, które gwarantuje polskie pochodzenie składników, rodzimą produkcję i tradycyjną jakość.

Nasze produkty to holistyczne doznanie, z którego czerpiesz wszystkimi zmysłami. Zaskakujące doświadczenie zarówno dla wszystkich koneserów, jak i amatorów polskiej tradycji i wyjątkowych smaków. Ale tak, jak z rozwagą i odpowiedzialnością kierujemy się podczas górskich wędrówek, pamiętaj o nich także w chwilach celebracji. Zapraszamy Cię do świata, w którym tradycja i dzikość przeplatają się z elegancją i nowoczesnością.

Gold

World spirits competition 2021

Gold

WORLD SPIRITS AWARD 2021

SILVER

INTERNATIONAL SPIRITS CHALLENGE 2021

strzałka-prawo
strzałka-lewo

You have to be over 21 to enter this site

Please enter your date of birth

Please enter a valid value for the fields: {fields}

You must be of legal age to access the site

Remember me

Don't tick this box if your computer can be accessed by people under legal drinking age

By entering this site, you are agreeing to our TERMS & CONDITIONS,PRIVACY STATEMENT. Read our Privacy Policy to find out more. Read the ENJOY RESPONSIBLY. Our brand endorses responsible and moderate drinking.